FRZGiP RP
04.03.2016
Gospodarka odpadami, wyzwania dla samorz康闚

Ju po raz pi徠y przedstawiciele samorz康ów, zak豉dy gospodarki odpadami i przedsi瑿iorcy mieli okazje wzi望 udzia w Mi璠zynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO. Federacja, jak co roku, by豉 wspó這rganizoatorem odbywaj帷ej si w ramach Forum Ogólnopolskiej Konferencji Samorz康owej "Gospodarka odpadami - wyzwania dla samorz康ów".

W programie tegorocznej edycji Forum znalaz造 si:

• V Ogólnopolska Konferencja Samorz康owa "Gospodarka odpadami - wyzwania dla samorz康ów";
• Spotkania administracji samorz康owej ze specjalistami z zakresu gospodarki odpadami;
• Konferencje z udzia貫m przedstawicieli rz康u, instytucji publicznych i przedsi瑿iorców;
• Prezentacja oferta rozwi您a technologicznych dla sektora gospodarki odpadami;
• Wystawa, prezentacje firm.

Przedmiotem dyskusji podczas cz窷ci konferencyjnej by bilans trzech lat wdra瘸nia nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, z perspektywy: w豉dz samorz康owych (sesja I) oraz 鈔odowisk gospodarczych i organizacji pozarz康owych (sesja II). Podczas sesji zamykaj帷ej pierwszy dzie Forum SOSEXPO rozmwiano o nowych wojewódzkich planach gospodarki odpadami oraz planach inwestycyjnych.

Moderatorem Ogólnopolskiej Konferencji Samorz康owej by przewodniczacy Federacji i wiceprzewodnicz帷y Sejmiku Województwa Ma這polskiego - Kazimierz Barczyk.

Szczegó這wy program i list zaproszonych go軼i znale潭 mo積a na stronie Forum.

Forum jest wa積ym miejscem promowania najnowszych technologii, rozwi您a i tendencji w dziedzinie ochrony 鈔odowiska i gospodarki odpadami. Forum to platforma spotka przedstawicieli samorz康ów z producentami, dystrybutorami, dostawcami techniki i technologii komunalnej.

Edycja 2016 odby豉 w dniach 17-18 lutego w Pa豉cu Kultury i Nauki w Warszawie. Gównym organizatorem wydarzenia jest Zarz康 Targów Warszawskich SA.

Partnerem Ogólnopolskiej Konferencji Samorz康owej "Gospodarka odpadami - wyzwania dla samorz康ów" by這 krakowskie Miejskie Przedsi瑿iorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.

Strona FRZGiP RP